عکاسی صنعتی و ساخت تیزر تبلیغاتی

عکاسی صنعتی

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت‌ها شناخته می‌شوند. تبلیغات مناسب و صحیح ، به کارگیری رسانه‌ی مناسب، جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبان و مشتریان بازار هدف می‌تواند، مرحله‌ی معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طی نماید. در میان انواع تبلیغات (رسانه‌ای، محیطی، چاپی و... ) کماکان تیزرهای تلویزیونی که زیر مجموعه تبلیغات رسانه‌ای هستند، بسته به نوع محصول(مصرفی و صنعتی)بیشترین و بهترین تاثیرگذاری را روی مخاطبین دارند.

از لنز چشم سوم دنیای تبلیغات خود را به نمایش بگذارید –آنگونه که هستید نه؛ آنگونه که میخواهید باشید معرفی می شوید

 

تیزر یک تکنیکی برای ارائه‌ی آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی، رسانه محیطی و چاپی می‌باشد و یا اصطلاحا به رفتاری گفته می‌شود که با کامل نشان ندادن چیزی یا کامل نگفتن حرفی، در فرد مقابل حس کنجکاوی ایجاد می‌کند. برای مثال، در تصویری که پخش می‌شود، نمی‌دانید با چه برند یا چه شرکت یا چه چیزی روبه رو هستید. پیامی در حال انتقال است اما نمی‌دانید هدف چیست. آیا قرار است محصولی فروخته شود؟ آیا قرار است فیلمی معرفی شود؟ تبلیغ کننده کیست؟ و سوال‌های دیگر؛ در این قسمت شما وارد مرحله‌ای به نام Teasing شده‌اید و حس کنجکاوی در شما شکل گرفته و پر از سوال هستید که این آگهی مربوط به چیست. اینجاست که به  دنبال برند ، نام و هدف شما می‌گردند.

نمونه تیزر تبلیغاتی
جهت دریافت نمونه تیزر , کلیپ و رپرتاژ تبلیغاتی با دفتر چشم سوم تماس حاصل فرمایید .

نمونه عکاسی صنعتی

Continue reading

افتخارات

افتخارات چشم سوم

با عنایت به لطف ایزد تعالی و مشتریان گرانقدر و تلاش شبانه‌روزی همکاران و کادر تبلیغاتی چشم سوم در طول سال‌های متمادی، افتخاراتی نصیب این مجموعه شد که باعث مباهات ماست. امیدواریم در روزهای پیش رو با ارائه‌ی خدمات متمایز و شایسته به مشتریان عزیز این مجموعه نه صرفا به جهت کسب افتخارات؛ بلکه به امید کسب رضایت بی‌شائبه مشتریان گامی مهم برداریم.

آنان كه با افكاری پاك و فطرتی زيبا در قلب ديگران جای دارند، هرگز هراسی از فراموش شدن ندارند، چرا كه جاودانند.

افتخارات

Continue reading

مشتریان ما

مشتریان چشم سوم

احترام به مشتری و تلاش همه جانبه در رفع نیازهای او رمز محبوبیت و هدف اصلی کادر تبلیغاتی چشم سوم است. بسیاری از مشتریان راضی چشم سوم، مشتریان ناراضی از خدمات شرکت‌های دیگر هستند، که خسته و ناامید ما را انتخاب کرده‌اند و اکنون از انتخاب خود راضی‌اند. چراکه چشم سوم با احترام تمام، نیازهای آن‌ها را دریافته و برای آن‌ها راه حلی منطقی و موثر ارائه می‌کند.

اولین روش برآورد هوش یک فرمانروا این است که به آنهایی که در اطرافش گرد آمده‌اند، بنگریم.

برخی از مشتریان

Continue reading

روند همکاری با ما

روند همکاری با چشم سوم

همکاران ما در چشم سوم بر اساس باور و درک شعار «همیشه حق با مشتری است» و التزام عملی به اصل مشتری‏‌مداری، در همه حال خود را به رعایت نظم سازمانی و پاسخگویی به مشتریان، پایبند می‌دانند.
ما را با خدمات منحصر به فردمان بهتر خواهید شناخت.

هميشه با ضرب طبل خودتان حركت كنيد. مهم نيست كه صدای آن چقدر ضعيف يا دور باشد..

Continue reading

موسسه ایده‌آل طرح چشم سوم

چشم سوم

تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک۳، طبقه۴، واحد۴۰۳

تلفن:۰۲۱۸۸۸۷۵۹۷۶-۰۲۱۸۸۸۷۹۲۰۳
ثبت سفارش: ۰۲۱۸۸۷۹۶۸۲۱
ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت موسسه ایده‌آل طرح چشم سوم محفوظ است.
طراحی وب