موسسه ایده‌آل طرح چشم سوم

موسسه‌ی «ایده آل طرح چشم سوم» مشاور و مجری کلیه امور تبلیغاتی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ با نام تجاری «چشم سوم» آغاز نمود، از مهم ترین برنامه ها و اهداف این موسسه، ارائه‌ی خدمات نوین در حوزه‌ی تبلیغات می باشد که در این راستا با بهره گیری از متخصصین و زبده ترین مشاوران و کارشناسان و با همکاری و توانمندی همکاران فعال در این حوزه , با عنایت ایزد تعالی و تلاش های مستمر این مجموعه توانستیم خدمات ارزشمندی را به مشتریان عزیز ارائه نماییم و حاصل این تلاش؛ حصول توفیقات ارزشمندی است که در سایه‌ی لطف و مساعدت مشتریان گرانقدر برای این موسسه به ارمغان آمد. این امر، موید همکاری مستمر با مشتریان در طی سالیان متمادی بوده است. با توجه به اهمیت نقش ارائه خدمات به مشتریان عزیز بر آن شدیم تا با تشکیل دپارتمان های تخصصی خدمات مطلوبی در راستای ارائه درخواست های مشتریان عزیز داشته باشیم.

با چشم سوم، نظاره گر شما هستیم...

خط مشی چشم سوم

هر شرکت با توجه به منابع، فرصت‌ها، اهداف و جایگاه خود در صنعت، باید خط مشی مناسبی جهت حضور و رقابت در بازار اتخاذ کند. یک سیستم جمع-آوری اطلاعات رقابتی باید از منابع خبری مناسبی نظیر فروشندگان مواد اولیه، کانال‌های توزیع، موسسات تحقیقاتی و اتحادیه های صنفی، اطلاعات لازم را گردآوری نماید تا با اتخاذ خط مشی‌های رقابتی مناسب در مقایسه با دیگران از مزیت خاصی در بازار برخوردار شود و بتواند ضمن تأثیر در تصمیم گیری درست مدیران، کمک قابل توجهی به رشد و بقای سیستم بنماید، لازم به ذکر است که هر شرکتی می‌تواند برای محصولات مختلف خود از خط مشی های متفاوتی برای رشد و بقای مجموعه استفاده کند و با توجه به جایگاه رقابتی دیگر شرکت‌ها در بازار هدف، راهکارهای گوناگونی را به این منظور اتخاذ کند.
ما  با آگاهی از نیازهای بازار و مشتریان عزیزمان و با توجه به تجارب و تخصص‌های کادر همکارانمان بهترین راهکارها را در حوزه تبلیغات به آنها ارایه نماییم :
• پایبندی به اصول و قوانین و مقررات تبلیغاتی کشور
• رعایت ارزش‌های اخلاقی و تکریم مشتریان
• رازداری، امانت داری و صداقت در راستای وظائف شغلی و حرفه‌ای
• التزام به اجرای صحیح و به موقع تعهدات برای حفظ حقوق مشتریان
• تعهد به رعایت حقوق مادی و معنوی صاحبان کالا و خدمات و برندهای تجاری
• توجه و استقبال از انتقادات و پیشنهادها برای اجرای بهتر امور
• ارائه‌ی مشاوره لازم به مشتریان برای انتخاب زمان و نوع سازه تبلیغاتی

اهداف چشم سوم

تبلیغات، عبارت است از یک ارتباط و معرفی غیر شخصی از محصول یا خدمت که از طریق حامل‌های مختلف (رسانه‌ها) در مقابل دریافت وجه صورت می‌گیرد. هرچند این تعریف شاید کمی پیچیده به نظر آید، اما تبلیغ همان چیزی است که همه‌ی ما بارها و بارها با انواع و اشکال مختلف آن روبرو می‌شویم ، به عبارت دیگر در جامعه‌ی پر رقابت امروز، بدون تبلیغات، کسب و کاری شکل نخواهدگرفت، البته طبیعی است که هر کسب وکار نیازمند به شکلی از تبلیغات است که با شرایطش هماهنگی داشته باشد.
یکی از تصمیم‌های اصلی در تبلیغات، هدف گذاری است. بدون شک، پیش از آغاز یک برنامه‌ی تبلیغاتی در هر سطحی که باشد، تصمیم گیری پیرامون هدف آن بسیار مهم است .
اهداف مختلف تبلیغات:
در تنظیم برنامه‌ی تبلیغاتی باید اهداف را بر مبنای تصمیم های قبلی تنظیم کنیم که احتمالا در هیئت مدیره و با کمک مشاوران و مدیران میانی اتخاذ شده است. بدین معنا که تصمیم های تبلیغات بر مبنای بازار هدف (TARGET MARKETING) و موضوع بازار (MARKET POSITION) و آمیخته‌ی بازاریابی صورت می‌گیرد. پر واضح است ، شکل تبلیغات شرکتی که تصمیم به ارائه‌ی محصولات ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد جامعه دارد با شکل تبلیغات شرکتی که محصولی لوکس برای گروه خاصی از مردم تولید می‌کند، بسیار متفاوت خواهد بود.
تبلیغات را می‌توان بر اساس اهداف آن،‌ طبقه بندی کرد، بر همین اساس، تبلیغات به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:
• تبلیغات آگاه کننده و اطلاع دهنده
• تبلیغات ترغیب کننده
• تبلیغات یادآوری کننده
موسسه چشم سوم همراه شماست تا با تجارب و تخصص خود، همگام با اهداف شما مشتریان عزیز گام بردارد و به خواسته‌های شما جامه عمل بپوشاند. اهداف شما استراتژی روند همکاری ما را رقم خواهد زد. با همگامی و همراهی شما مشتریان عزیز به اهداف مشترکمان دست پیدا خواهیم کرد.

موسسه ایده‌آل طرح چشم سوم

چشم سوم

تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک۳، طبقه۴، واحد۴۰۳

تلفن:۰۲۱۸۸۸۷۵۹۷۶-۰۲۱۸۸۸۷۹۲۰۳
ثبت سفارش: ۰۲۱۸۸۷۹۶۸۲۱
ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد مدیریت موسسه ایده‌آل طرح چشم سوم محفوظ است.
طراحی وب